|  خوش آمدید, میهمان |

 

شرایط استفاده از خدمات ارائه شده در سایت سفرسازان®

نظر به اطمینان خاطر از کارایی شیوه‌های ارائه خدمات شرکت بدعت® (مالك سايت سفرسازان®) بشما اطمینان می‌دهیم در صورت عدم رضایت از خدمات این شرکت وجوه پرداختی شما را مسترد خواهیم کرد. در صورتی که از خرید یا رزرو خود پشیمان شده‌اید لطفاً با ما تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل شما و استرداد وجه هر اقدامی را که لازم است انجام دهیم.

در این صفحه شرایط استفاده از خدمات این شرکت که دارای نام صنايع نرم‌افزار بدعت® (سهامی خاص) ثبت شده بشماره 245904 به نشانی تهران، بلوار ميرداماد، ميدان مادر، برج بيژن، طبقه دوم، واحد 5 تلفن 22259231 است تشریح گردیده‌است. استفاده از خدمات این شرکت و سایت حاضر بمنزله قبول مندرجات این صفحه و بمنزله امضاء قرارداد بر اساس این مندرجات توسط استفاده کننده از خدمات سایت (بمنظور خریداری خدمات از تأمین کنندگان) و این شرکت است. شرکت می‌تواند مقررات حاضر و مندرجات این صفحه را در هر زمانی بدون دادن اخطار قبلی تغییر دهد. اين وظيفه شماست كه اطلاعات خود را به روز كرده و از شرايط ما خود را مطلع نماييد. در صورتی که مایل به قبول شرایط جدید نباشید می‌توانید خواستار استرداد وجوه پرداختی و خروج از قرارداد شوید. بدیهی است قرارداد حاضر هیچگونه خللی به حقوق قانونی شما وارد نخواهد ساخت و قبول شرایط حاضر محدودیتی برای استفاده از حقوقی که بموجب قوانین جمهوری اسلامی ایران متعلق به شماست ایجاد نخواهد کرد.

با توجه بمراتب استفاده از سایت حاضر فقط برای اشخاصی که دارای حداقل سن قانونی (18 سال تمام) باشند ممکن خواهد بود و استفاده از سایت برای کسانی که به سن قانونی نرسیده‌اند ممنوع است.

هرگونه حک کردن و تخریب سایت حاضر و ایجاد تغییرات و محدودیت در استفاده از آن غیرقانونی است. این شرکت می‌تواند استفاده هر شخصی را از سایت حاضر ممنوع کرده یا از ارائه خدمات از طریق سایت به هر شخصی خودداری نماید.

 

 1- شرایط استفاده

شما می‌توانید بدون عضویت در سایت از خدمات این شرکت در هر زمانی استفده نمائید. ليکن برای خریداری کالا یا استفاده از خدمات باید نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید تا این شرکت بتواند با اطلاع از سوابق خرید یا رزرو شما نسبت به ارائه اعتبار یا جمع آوری موضوعات مورد علاقه شما اقدام کند.

بمنظور ثبت نام، کاربر باید نام، نشانی پست الکترونیکی، اطلاعات مربوط به نحوه پرداخت و برخی اطلاعات دیگر از قبیل شماره تلفن یا موبایل خود را وارد کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به سیاست‌های محرمانه نگهداشتن اطلاعات کاربران توسط شرکت مراجعه فرمائید. پس از ثبت اطلاعات، رمز و کلمه عبور خود را دریافت نمائید و با استفاده از حساب خود مبادرت به خرید یا رزرو نمائید.

مسئولیت حفظ و محرمانه نگه داشتن اطلاعات فوق بعهده کاربران است که باید نام اشخاص مجاز به استفاده از اطلاعات محرمانه کاربر و همچنین هرگونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات یا حساب کاربر را به فوریت به ما اطلاع دهند. استفاده اشخاص ثالث از اطلاعات کاربران یا استفاده از حساب آنان مربوط به کاربران بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در خصوص استفاده غیرمجاز اشخاص از حساب کاربران را نمی‌پذیرد لذا مستدعی است در حفظ اطلاعات محرمانه و مخصوصاً کلمه و رمز عبور خود دقت لازم را به کار برید.

حساب‌های کلیه کاربران با ثبت و استفاده از نشانی معتبر پست الکترونیکی دائمی ممکن است تا این شرکت را قادر سازد با کاربر بدون محظورات تماس بگیرد. چنانچه معلوم شود کاربر از نشانی پست الکترونیک اشخاص دیگر یا پست‌های الکترونیکی موقتی و متفرقه استفاده می‌نماید حساب وی ممکن است بدون دادن اخطار بسته شود. ممکن است از کاربران خواسته شود که حساب خود را مجدداً تأیید نمایند.

 

 2- خریداری بليط/رزرواسیون

(لطفاً بدلیل اهمیت مطالب زیر در مطالعه این قسمت دقت فرمائید)

1-2) نظر باینکه فعالیت این شرکت بر اساس ماده 335 قانون تجارت در خصوص فعالیت واسطه‌گری‌ انجام می‌شود، بليط‌های خریداری شده و یا رزروهای انجام شده از طریق این شرکت بمنظور ارائه کالا و خدمات توسط ارائه کنندگان کالا و خدمات در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و ثبت نام کاربران نیز به همین منظور انجام می‌شود.

2-2) پس از تأیید مندرجات صفحه حاضر و پرداخت وجه بليط /واچر/سند از طریق کارت اعتباری یا به هر صورت دیگر، این شرکت تأییدیه بليط/واچر/سند خریداری شده را برای کاربر از طریق پست الکترونیکی ارسال خواهد کرد. لطفاً نسبت به چاپ بلیط/واچر/سند به همراه مقررات حاضر اقدام فرمائید.

3-2) پس از ارسال بليط/واچر/سند بصورت فوق از طریق پست الکترونیکی، شما می‌توانید در هر زمانی ظرف 7 روز کاری پس از تاریخ ارسال بليط/واچر/سند نسبت به ابطال آن اقدام نمایید. ابطال از طریق ارسال پست الکترونیکی به آدرس info[at]safarsazan[dot]com با شماره 22259231 یا دورنما به شماره  22259232 یا بوسیله ارائه اطلاعیه کتبی به شرکت انجام می‌گردد.

4-2) پس از ارسال بليط/واچر/سند، شما می‌توانید با ارائه آن به ارائه‌دهنده خدمات بشرح مندرج در بليط/واچر/سند نسبت به تحویل گرفتن کالا یا استفاده از خدمات از ارائه‌دهنده خدمات که مسئول واقعی تحویل صحیح و بموقع خدمات مندرج در بليط/واچر/سند است اقدام نمائید.

5-2) فروش و مبادله بليط/واچر/سند ممنوع بوده و موجب ابطال بليط/واچر/سند خواهد شد.

6-2) ارائه‌دهنده خدمات می‌تواند جوایز، کالاها یا خدمات اضافی، بليط/واچر/سند جدید برای مهمان، کارت هدیه و غیره صادر نماید یا هرگونه فعالیت‌های تبلیغاتی دیگری را در مورد بليط/واچر/سندهای صادره انجام دهد.

7-2) این شرکت یا ارائه‌دهنده خدمات هیچگونه مسئولیتی در قبال بليط/واچر/سندهای مفقود یا سرقت شده ندارند. معهذا مستدعی است مراتب سرقت یا مفقودی بليط/واچر/سندها را اطلاع دهید.

8-2) تاریخ انقضاء هر بليط/واچر/سند بر روی آن درج گردیده. پس از تاریخ مزبور بليط/واچر/سند فاقد اعتبار خواهد بود.

9-2) مالیات بر ارزش افزوده: در صورت تعلق مالیات ارزش افزوده، مبلغ مالیات از خریدار بليط/واچر/سند وصول و به وصول کننده مالیات پرداخت خواهد شد.

10-2) قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر می‌باشد.

 

3- ابطال بليط/واچر/سند، استرداد وجه آن و تعهدات شرکت

1-3)  شما می‌توانید ظرف 7 روز کاری، به هر دلیلی یا بدون ذکر هیچ دلیلی خواستار ابطال بليط/واچر/سند و پرداخت وجه آن شوید. استرداد وجه به همان صورتی که پرداخت شده بعمل خواهد آمد. پس از مدت فوق این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال بليط/واچر/سند فروخته شده نخواهد داشت و بليط/واچر/سند مزبور از درجه اعتبار ساقط و باطل است.

2-3)  چنانچه خدمات ارائه شده با شرح آن مغایر باشد یا شکایتی نسبت به نحوه انجام خدمات داشته باشید و در این خصوص به این شرکت مراجعه نمائید راهکار ذیل مورد استفاده قرار خواهد گرفت:

   - چنانچه این شرکت در ارائه مشخصات خدمات دچار اشتباه شده و قبل از استفاده از بليط/واچر/سند یا پس از آن در صورتی که امکان استرداد وجود داشته باشد از شما خواهد خواست که در صورت تمایل نسبت به فسخ معامله خود و دریافت وجه پرداختی اقدام فرمائید.

3-3)  چنانچه پس از دریافت شکایت در خصوص کیفیت یا کمیت خدمات خریداری شده وجهی به‌ شما مسترد شد می‌توانید ظرف مدت یکماه از تاریخ دریافت وجه، به مقدار وجه مزبور اعتراض نمائید. در غیر اینصورت وجه مسترد شده تسویه حساب قطعی و نهائی معامله مربوطه بوده و کلیه اشخاص ذی مدخل بری الذمه خواهند بود.

 

4- استاندارها و محدودیت مسئولیت

علیرغم آنکه شرکت بدعت® کلیه مساعی خود را بمنظور جلب رضایت شما بعمل می‌آورد و فعالیت‌های خود را بوسیله افراد خبره و کارکشته انجام می‌دهد و بدون در نظر گرفتن اینکه در قبال بليط‌/واچر/سندهای ارائه شده همواره خدمات با کیفیت و کمیت مورد نظر و قابل قبول ارائه خواهند شد معهذا این شرکت تا میزانی که قانوناً مسئولیتی در قبال طرفین داشته باشد به مسئولیت قانونی خود پای بند خواهد بود.

علیرغم مراتب فوق این شرکت هیچگونه تعهدی در قبال مرغوبیت، کیفیت، فایده و سایر مواردی که فروشنده یا ارائه دهنده خدمات باید مسئول قلمداد شود؛ نخواهد داشت.

به هر حال مسئولیت این شرکت محدود به مواردی است که صریحاً بعنوان وظایف و تعهدات شرکت بدعت® به خریدار خدمات داده شده باشد و در غیر موارد فوق که مستقیماً قابل ارائه به کاربر است، مسئولیتی نخواهد داشت.

مضافاً این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال قطع درآمد، عدم النفع، عدم توفیق در گرفتن کار و قرارداد، معطل ماندن پول، عدم توانایی در خصوص پس انداز، از بین رفتن کار و حرفه، از دست دادن موقعیت و سرقفلی و اعتبار تجاری و اعتبار شغلی و حرفه‌ای و خسارات مربوط به از بین رفتن اطلاعات رایانه‌ای نخواهد داشت.

علیرغم مراتب فوق خسارات قابل جبران توسط بدعت® در خصوص بليط‌/واچر/سندها محدود به میزان 110% قیمت بليط/واچر/سند تجاوز نخواهد کرد که این موارد شامل عدم امکان اجراء تعهدات به هر دلیل نیز خواهد بود.

 

5- تعهدات کاربران

1-5) کاربران مسئول ارائه اطلاعات شخصی صحیح و دقیق در موقع ثبت مشخصات خود در سایت می‌باشند و هرگونه تغییرات در مورد اطلاعات ارائه شده را باید سریعاً اطلاع دهند و اطلاعات مزبور را به روز نگهدارند.

2-5) کاربران مسئول رعایت مقررات و شرایطی خواهند بود که ارائه‌دهندگان خدمات برای استفاده از بليط‌/واچر/سندها برقرار می‌نمایند.

3-5) کاربران موظف هستند از تطابق مشخصات خدمات مندرج در سایت یا خواسته‌های مورد انتظار خود در حدی که موجب انتخاب خدمات آنها شود اطمینان حاصل نمایند.

4-5) در مورد استفاده از سایت، کاربران موظف هستند کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نموده و اخلاق حسنه و موازین اجتماعی را در نظر بگیرند و در صورتی که برای سفارش خدمات خاصی نیازی به کسب مجوز باشد، اجازه لازم را دریافت نمایند و از اموری که مخل حقوق دیگران باشد اجتناب نمایند. منجمله کاربران باید اطمینان داشته باشند که نوشته‌های کامپیوتری ارسالی آنان فاقد ویروس، کرم، بد افزار، اسب‌های تراوا و موارد نظیر آن باشد یا از وارد کردن بار غیر معمول به سایت یا تعقیب مطالبی که به آنان مربوط نیست یا ارسال پست‌های الکترونیکی نامربوط، آگهی گونه یا مخرب یا اسپم یا پست‌های الکترونیکی ناخواسته و نظایر آن خودداری کنند و نسبت به حفظ و نگهداری سخت‌افزارها و سایر ابزار ضروری خود که برای دسترسی و استفاده از سایت لازم است تمهیدات لازم را بکار برند تا از ورود صدمات به رایانه‌هایشان جلوگیری شود. بویژه کاربران باید در مقابل ویروس‌های رایانه‌ای و نظایر آن که ممکن است از هر سایتی و منجمله سایت شرکت وارد رایانه آنان شود مراقب باشند.

 

6- مقررات مربوط به استفاده از خدمات

1-6) اشتباهات مربوط به اعداد و ارقام صرفاً تصحیح شده و موجد حقی برای کاربر نخواهد شد.

2-6) دسترسی به سایت حاضر تابع مقررات فورس ماژور بوده و شرکت تعهدی در قبال دسترسی بی قید و شرط کاربران در هر زمانی به سایت نخواهد داشت.

3-6) شرکت ممکن است از استفاده و دسترسی اشخاصی که برای پنهان کردن هویت خود از Proxy IP استفاده می‌کنند یا در حالی که مقیم خارج از ایران هستند نشانی خود را در داخل ایران ذکر می‌کنند و موارد مشابه جلوگیری کند.

1- اطلاعات کاربران در غیر از مواردی که بموجب دستور مقامات قضائی باید در اختیار دادگاه قرار گیرد، افشاء نخواهد شد.

2- شرکت حق فسخ قرارداد را برای خود در هر زمانی محفوظ می‌دارد. حق مزبور مانع از مطالبه خسارات وارده به شرکت که ناشی از اعمال اشخاص باشد نخواهد بود.

3- شرکت می‌تواند آگهی های تبلیغاتی در سایت قرار دهد لکن شرکت مطالب مزبور را بعنوان آگهی مشخص خواهد ساخت.

4- مشخصات شخصی کاربران شامل نام و نشانی و غیره در موقع دادن آگهی مورد استفاده شرکت قرار خواهد گرفت ليکن آگهی کنندگان ثالث نیز این موقعیت را خواهند یافت که در صفحه شما آگهی‌های خود را قرار دهند (برای اطلاعات بیشتر در این مورد به بخش اطلاعات خصوصی مراجعه فرمائید).

5- در مواردی که سایت حاضر به سایت‌های دیگری مرتبط شده باشد، این شرکت مسئولیتی در قبال لینک‌ها نخواهد داشت. ممکن است لینک‌های دیگر (و از جمله شبکه‌های اجتماعی مثل فیس بوک) دارای محتوایی باشند که لزوماً نمی‌تواند مورد تأیید این شرکت باشد.

6- هرگونه استفاده غیرمجاز از مطالب، تصاویر، عکس‌ها، اطلاعات، علامات یا نظایر آن که در سایت منتشر شده باشد بدون اجازه کتبی شرکت ممنوع است.

استفاده از کلیه مندرجات یا مطالب موجود در سایت توسط اشخاص، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

7- هرگونه استفاده از اطلاعات و مشخصات کاربران توسط شرکت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.