|  خوش آمدید, میهمان |

حريم خصوصی کاربران سايت سفرسازان®

بر طبق توافقنامه‌های موجود در اين سايت، سفرسازان® متعهد می‌شود که به حريم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد.

در اين صفحه تعهدات و سياست‌های سايت در اين زمينه شرح داده می‌شود.
ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهيم زد، مگر اينکه به موجب حکم قانونی، توجيهی برای اين کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌نماييم؟
زمانيکه شما هر سايتی را مشاهده می‌کنيد، اطلاعات معينی از شما به طور اتوماتيک جمع‌آوری می‌شود. ما نيز به ازای هر بيننده سايت سفرسازان®، بصورت اتوماتيک اطلاعاتی درباره کامپيوتر فرد و بازديد او از سايت جمع‌آوری کرده و ذخيره می‌نماييم كه عبارتند از:


1- اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپيوتر شما (آدرسIP عددی است که بطور اتوماتيک زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شويد به کامپيوتر شما تخصيص داده می شود).
2- آدرس اينترنتی سايتی که از طريق آن وارد سايت ما شده‌ايد. برای مثال www.google.com يا www.yahoo.com
3- تاريخ و زمانی که شما وارد سايت ما می‌شويد و مدت زمانی که در سايت هستيد.
4- نام و نسخه سيستم عامل و Browser کامپيوتر شما. به عنوان مثال Windows XP/IE 8 يا Google Chrome اين اطلاعات به طور اتوماتيک بوسيله کامپيوتر شما منتقل می‌شود.
5- صفحاتی از سايت که شما آنها را مشاهده می‌کنيد.

ما از آدرس IP برای تحليل گزارشات، مديريت سايت، و رديابی كاربران و جمع آوری اطلاعات آماری استفاده می‌كنيم. آدرس‌های IP به هيچ عنوان ارتباطی با اطلاعات خصوصی شما ندارد. چنانچه وارد سايت ما شويد، صفحاتی را بخوانيد، يا چيزهايی را دانلود نماييد، اينها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنيم. ما از اين اطلاعات استفاده می‌نماييم که تعداد بينندگان سايتمان را در بخش‌های مختلف مشخص کنيم و کمک می‌کند که سايتمان را برای بينندگان آن هر چه مفيدتر نماييم. برای مثال از اطلاعات مرورگر به اين منظور استفاده می‌کنيم که سايتمان را به گونه‌ای طراحی نماييم که تعداد افراد بيشتری بتوانند صفحات سايت را به درستی مشاهده نمايند. زمانيکه شما وارد سايت ما می‌شويد، اطلاعاتی غير از اينهايی که گفته شد از شما جمع آوری و ذخيره نمی‌نماييم، مگر اينکه خود شما بخواهيد که اطلاعات ديگری در اختيارمان بگذاريد. مثلا اينکه شما اقدام به رزرو مواردی كه در سايت برای شما تعبيه شده نماييد و يا فرمی را در سايت پر کنيد که شامل اطلاعاتی از قبيل ايميل، اسم و سن شما باشد و آنرا ثبت نماييد.

کوکی‌ها
کوکی‌ها فایل‌های کوچکی می‌باشند که سایت‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می‌کنند. کوکی‌ها در واقع فایل‌های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می‌باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می‌باشند. بنابر خصوصیت زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از برخی سرویس‌های سفرسازان® را ندارید.

امنیت
اين وب سايت تمام اقدامات احتياطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس كاربران ما چه در حالت آنلاين و چه آفلاين انجام می‌دهد.
اگر فرم ثبت نام يا درخواست خدمات ما از كاربر، درخواست وارد كردن اطلاعات حساس (همچون شماره كارت اعتباری يا شماره ملی) را كند، اين اطلاعات با بهترين نرم افزار رمزگذاری، (SSL) حفاظت خواهد شد. در صفحات ايمن، مثل فرم درخواست خدمات، تصوير قفلی را در پايين مرورگر وب خود مشاهده خواهيد كرد. بعلاوه ما هرچه در توان داريم بكار می‌بنديم تا از اطلاعات كاربر در حالت آفلاين نيز محافظت كنيم.

دعوت دوستان
اگر کاربر تمايل داشته باشد، درباره وب سايت، خدمات و محصولات ما به دوستان خود اطلاع دهد سفرسازان® از او نام دوست مورد نظر و آدرس پست الكترونيك وی را دريافت می‌کند و بصورت خودکار (صرفاً يک مرتبه) يک دعوت نامه جهت بازديد از وب سايت www.safarsazan.com به وی ارسال می‌کند. اين اطلاعات منحصراً برای ارسال دعوت نامه توسط سفرسازان® استفاده می‌شود. دوست شما می‌تواند با تماس با سايت www.safarsazan.com درخواست حذف اين اطلاعات را بكند.

نظر سنجی‌ها و مسابقات
هر از چند گاهی سايت سفرسازان® از كاربران توسط نظر سنجی يا مسابقه، اطلاعات درخواست می‌كند. شركت در اين نظر سنجی‌ها يا مسابقات اختياری می‌باشد. اين اطلاعات برای افزايش رضايت مشتريان و بررسی ميزان رضايت آنها در نظر سنجی‌ها و برای تماس با برنده در مسابقات استفاده می‌شود.

خبرنامه
اگر كاربر تمايلی به دريافت خبرنامه ما داشته باشد، ما از او درخواست وارد كردن اطلاعات تماس همچون نام و ايميل می‌كنيم.

لینک‌ها و پیوندها
اين سايت به سايت‌های ديگری لينك شده است. كاربران بايد بدانند ما هيچ مسئوليتی در قبال رويه حريم خصوصی اين سايت‌ها نداريم. ما كاربرانمان را به خواندن ابلاغيه‌های حريم خصوصی اين سايت‌ها تشويق می‌كنيم. زمانیکه شما بر روی لینک‌های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می‌کنید و وارد آنها می‌شوید، اطلاعاتی از شما بدست می‌آید. در اینصورت سفرسازان® هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی‌باشد.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک‌های سایت ما داشتید، می‌توانید آنرا به ما اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می‌ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهیم کرد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟
سفرسازان® هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. سفرسازان® دارای سه بخش اطلاعاتی می‌باشد: آمار جمع‌آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می‌نماییم.
ما Log File ها و Database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می‌نماییم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می‌دهیم را بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی‌باشد.

بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

تغییرات در سیاست‌های سایت
ممکن است سفرسازان® گاه گاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های سایت سفرسازان® داشتید می‌توانید آنرا با ما در میان بگذارید.